Сучасні стікери в друкарні Dbay Print

23 Квітня2024
Стікери, стікерпаки

Не лише, як частина молодіжної культури, але й невід’ємний атрибут бізнесу – стікери за останній час набули шаленої популярності. Мінімалістичний дизайн, абсолютна практичність та широке поле для застосування зробили ці поліграфічні вироби не лише модними, а також корисними.

Стікери на самоклейці – це малюнок, логотип, слоган або просто текст, які надруковані на спеціальному матеріалі з клейкою основою.

Це дозволяє йому легко прикріплюватися до різних поверхонь. Такі стікери можуть мати будь-які форми, розміри та дизайн і використовуються для різних цілей. Малому та середньому бізнесу вони служать для позначення, брендування, інформування про власний продукт, часом заміняють етикетку, а в практичній площині ще й дозволяють скріпити краї упаковки, зафіксувати елементи декору тощо. І друкарня Dbay Print має напрацьований досвід створення таких стікерів, або стікерпаків, як ще їх називають, алгоритми виготовлення та повний цикл виробництва.

Які ж основні характеристики стікерів на самоклейці?

Самоклеючі стікери можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як папір, вініл, плівка. Вибір матеріалу залежить від конкретного застосування та умов, в яких буде використовуватися стікер.

Є різні типи клею, які можуть використовуватися для самоклейких стікерів, такі як постійний клей, знімний клей або клей, який залишається на поверхні після видалення стікера.

Стікери можуть мати різні дизайни, кольори та текстури. Їх друкують за допомогою різних методів друку таких, як УФ-друк, цифровий друк, сублімаційний друк або трафаретний друк. Додатково може також використовуватися пост-обробка надрукованих зображень. Наприклад, покривати їх ламінацією, поліграфічним лаком або вибірковим лаком.

Дуже часто останнім етапом у виготовленні стікерів є їхня плотерна порізка за визначеним контуром.

Це дозволяє відокремити потрібне зображення від зайвого матеріалу і отримати фінальний поліграфічний виріб.

Стікери можуть використовуватися для різних цілей, таких як реклама, маркування продукції, оздоблення, ідентифікація, декорування та багато іншого. Вони можуть бути використані як в комерційних, так і в особистих цілях.

Цей виріб є популярним через простоту використання та широку варіативність застосування.