До всіх послуг

Фліси

Флісові кофти з логотипом – це ідеальний одяг для осінньо-зимового періоду, який підходить як для носіння на вулиці, так і в приміщенні. Вони є чудовими подарунками для працівників, співробітників, клієнтів, партнерів та спонсорів, підкреслюючи вашу увагу до них. Отримати ексклюзивний сувенір з логотипом на корпоративному або професійному святі завжди приємно і сприяє підвищенню корпоративного духу та рекламі вашої компанії.

Флісові кофти мають численні практичні переваги завдяки своєму штучному матеріалу, який перевершує більшість натуральних тканин. Вони відводять вологу, забезпечують терморегуляцію, гіпоалергенні, легкі, повітропроникні, еластичні, але не схильні до розтягування. Крім того, вони теплі, приємні на дотик і дуже зносостійкі. Ці кофти можна легко прати в пральній машині та вони не вимагають прасування.

Якість друку на флісових кофтах в DBAY Print гарантується! Кожен може вибрати флісову кофтину з логотипом, відповідно до вимог та потреб свого колективу. Формат друку залежить від індивідуальних побажань, корпоративного стилю і намірів. Якщо потрібно, то лого можна вишити, що гарантує високу міцність. DBAY Print завжди гарантує якісне обслуговування і вчасне виконання замовлень, включаючи термінові.