До всіх послуг

Палітурні роботи

DBAY Print спеціалізується на проведенні палітурних робіт для архівування документів у сферах бухгалтерії, банківської справи, юридичної практики, науково-технічного сектору та інших галузях, де потрібне архівне зберігання.

Наша команда виконує палітурні роботи відповідно до всіх нормативних вимог, які стосуються оформлення архівних документів. Під час архівації документів проводиться брошурування, прошивання на 5 проколів та обклеювання корінців бумвінілом. Для обкладинки використовується картон одностороннього крейдування. Такий вид палітурки відповідає вимогам тривалого зберігання Ваших документів та забезпечує зручну роботу з архівом. Ми також здійснюємо підшивання документів будь-якої складності для тимчасового та постійного зберігання. Своєчасна архівна підготовка документів допомагає ефективно використовувати час при подальшій роботі з ними.

Потреба у палітурній обробці документів пов’язана не лише з комфортом, але й з вимогами щодо зберігання. Після архівного підшивання документи займають удвічі менше місця, що особливо корисно в умовах великого обсягу документообігу на підприємствах. Зі складеними описами легко знаходити всю необхідну інформацію.