До всіх послуг

Запальнички

Запальнички з власним логотипом – це дійсно ефективний спосіб зробити ваш сувенір особливим. Наші запальнички з логотипом від DBAY PrintT виділяються високою якістю, міцністю і надійністю, будь то промоційні вироби або елітні сувенірні предмети, виготовлені на замовлення. Обираючи рекламу на запальничках, ви приймаєте правильне рішення для досягнення своїх цілей, оскільки промо запальнички можуть конкурувати за популярністю з кульковими ручками: у цифровому віці багато людей не користуються друкарськими інструментами, але курці точно не відмовляться від запальничок.

Запальнички з логотипом від DBAY Print можуть бути п’єзоелектричними, кремнієвими (механічними), пластиковими та металевими. Ми пропонуємо оптовий продаж запальничок з можливістю нанесення логотипу. Рекламні і сувенірні промо запальнички розповсюджуються на промоакціях, виставках, конференціях, а також в барах і ресторанах.

Рекламні запальнички з логотипом, як фірмова символіка, можуть бути чудовими бізнес-подарунками. DBAY Print пропонує зручні та стильні фірмові запальнички з можливістю нанесення логотипу, які з радістю використовуватимуть ваші клієнти.