До всіх послуг

Бейджі

Бейдж – це картка, яка ідентифікує особу на конференції, виставці або в офісі. Вони також є частиною корпоративного стилю. Компанії, які мають справу з великою кількістю людей, дбають про свій імідж і намагаються зробити кожну деталь важливою, використовують іменні бейджі. Вони полегшують комунікацію та підтримують імідж компанії.

У друкарні DBAY Print можна замовити різноманітні типи бейджів, включаючи ті, що призначені для медичних організацій, конференцій, семінарів, або ті, які прикрашають ваш будинок чи двері.

Типи бейджів включають:

  • Пластикові бейджі – стійкі та надійні, призначені для тривалого використання. Наноситься важлива інформація, крім того, потребує додаткового часу для виготовлення.
  • Паперові бейджі – придатні для одноразового використання на подіях, таких як виставки чи конференції. Швидко виготовляються та мають доступну ціну.
  • Металеві бейджі – презентабельний варіант для співробітників компаній та лікарів. Дозволяють індивідуально виготовити для кожного співробітника.

Дизайн бейджів може бути креативним для виставок та конференцій, але стриманим для лікарів та серйозних компаній.

КомпаніяDBAY Print виготовить бейджі будь-якого розміру та форми, включаючи горизонтальні, вертикальні, квадратні, круглі та інші. Наші дизайнери допоможуть створити вам незабутній макет. Ми також пропонуємо додаткові послуги, такі як обробка кутів, перфорація отвору та ламінація для паперових бейджів.

Для замовлення бейджів чи отримання консультацій, звертайтесь до менеджерів компанії DBAY Print.