До всіх послуг

Подушки в дорогу

Тревел-подушка, яка пропонується у рекламних цілях, може стати ідеальним спутником для подорожуючих. Вона чудово підтримує вашу спину та шию під час тривалих маневрів на дорогах, забезпечуючи максимальний комфорт. Її спеціальна форма “рогалика” створена, щоб зробити ваші поїздки більш зручними.

На сьогодні виробники подорожніх аксесуарів навіть розробили моделі, що мають додаткові опції, такі як вбудовані навушники або беруші. Це дозволяє подорожуючому насолоджуватися музикою або аудіокнигами, відволікаючись від дорожнього шуму.

Дорожні подушки можуть бути поділені на два основних типи: надувні та набивні подушки з наповнювачем. Набивні подушки також можуть відрізнятися за складом чохлів і наповнювачів.

Залежно від фіксації та форми, існує декілька варіантів дорожніх подушок: підголовники, подушки-рогалики, подушки-трансформери та бублики.

Надувні подушки з логотипом – це компактні та легкі варіанти. У спущеному стані вони займають мало місця та легко складаються у спеціальний чохол. Регулювання м’якості подушки відбувається завдяки внутрішньому клапану та кількості надутого повітря.

Серед різноманітних дорожніх аксесуарів особливо популярні подушки-рогалики та маски для сну з логотипом. Ми пропонуємо три способи брендування, залежно від матеріалу чохла подушки: термоперенос, вишивка, шовкотрафаретний друк та флокування.

На сайті DBAY Print ви знайдете велику кількість варіантів для брендування та складання подарункових наборів для подорожуючих. Ми радо проконсультуємо вас та допоможемо обрати вироби, укомплектувати подарункові набори та вибрати брендовану упаковку. Для оптових партнерів ми пропонуємо найвигідніші умови для замовлення сувенірної продукції. Кожна партія наших товарів відповідає найвищим стандартам якості та безпеки, гарантуючи задоволення від використання.