До всіх послуг

Додрукарська підготовка

Додрукарська підготовка, яку інакше називають препрес, вважається одним з найважливіших етапів в процесі створення якісного поліграфічного продукту. Зі смаком виконаний дизайн і грамотне оформлення не зможуть забезпечити хороший результат без належної обробки матеріалів для друку. Для того щоб створити поліграфічну продукцію будь-якого рівня складності, важливо розуміти базові основи технологічного процесу підготовки макета до випуску в тираж. Дана процедура дозволяє позбутися від суттєвих помилок та економить час і матеріальні ресурси.
У бізнесі грамотно побудована концепція в дизайні поліграфічної продукції грає найважливішу роль. Тому макет візитівки, корпоративної листівки, рекламного банера і т.д. – це елемент іміджу компанії, який виділяє її на тлі конкурентів, формує довіру і підвищує впізнаваність.
У нашому принт-центрі DBAYPrint ви можете замовити макет, який найбільш ефективно відобразить переваги вашої продукції або послуг, що надаються. У результаті ваш бізнес набуває фірмового стилю, який швидко знайде відгук в серцях покупців і клієнтів.

створюючи дизайн-макет, наші фахівці ретельно аналізують чинники:
  • Потенційна аудиторія та конкуренти;
  • Підбір фірмових кольорів та шрифту;
  • Створення логотипів та фірмових слоганів;
  • Стиль креативних зображень;
  • Розробка та форма подачі інформації;
приклади робіт