До всіх послуг

Гофрокоробки

Гофрований картоновий контейнер, відомий як гофротара, використовується як упаковка для харчових і промислових товарів через свою доступність і простоту виготовлення.

Серед найпопулярніших видів гофротари переважають гофрокоробки, виготовлені з екологічно чистих матеріалів, які дозволяють повітрю проникати всередину, що особливо важливо для упаковки харчових продуктів. Більше того, поверхню гофрокоробки можна легко використовувати для розміщення логотипу або іншої рекламної інформації.

Гофрокоробки виготовляють з трьох-, п’яти- і семишарового гофрованого картону в залежності від виду упаковування. Вони особливо популярні для пакування невеликих масових харчових і нехарчових продуктів.

Ми аналізуємо ваш бренд, ретельно розбираємось у його цінностях і концепції. І саме тому ми пропонуємо вам можливість замовити упаковку із зовсім унікальним дизайном, яка абсолютно відповідає вашому індивідуальному стилю і ефективно виділяє вас серед конкурентів. Наші дизайнери завжди готові співпрацювати з вами, щоб створити упаковку, яка зачарує вашу цільову аудиторію та стимулюватиме попит на ваші продукти.

Довіряючи нам свої побажання та потреби, ви можете розраховувати на якість і індивідуальний підхід до кожного клієнта.