До всіх послуг

Поло

Футболки поло або теніски – це модний одяг, який комбінує спортивний стиль футболки з класичним комірцем і ґудзиками. Ми пропонуємо можливість друку логотипів та принтів на жіночих, чоловічих та дитячих футболках типу поло.

Футболки поло з логотипом компанії – це зручний корпоративний одяг в стилі ділового костюма, який чудово підкреслює статус фірми. Неймовірно привабливо виглядають стримані білі футболки або класичні чорні теніски з нанесенням принтів і сприяють позитивному іміджу компанії.

Ми пропонуємо наступні методи нанесення логотипу на футболки поло:

  • Вишивка.
  • Шовкотрафарет.
  • Термотрансферний друк.
  • Цифровий друк.

Футболки поло з вишивкою логотипу виглядають особливо ефектно. Об’ємна вишивка з насиченими кольорами на фактурній тканині привертає увагу і виглядає дуже стильно.

Наші футболки поло для чоловіків і жінок можуть бути з різним кроєм – приталені або вільні. Ми виготовляємо футболки з натуральної бавовни та можемо розмістити логотип, напис або інший принт на комірці, рукавах або на спині. Наші менеджери допоможуть вам обрати модель футболки типу поло, колір, метод нанесення та розмір відповідно до ваших потреб і обсягу замовлення.