До всіх послуг

Візитниці

Пластикові карти, кредитки та візитки завжди можуть загубитися в найбільш невідповідний момент. Щоб уникнути такого недорозуміння, корисно користуватися спеціальним вмістким футляром – візитницею. Зовні вона схожа на гаманець, а всередині розділена на відділення для візиток, кредиток, дисконтних карток і іншого.

Футляри для організованого зберігання пластикових, банківських, кредитних, дисконтних карток та візиток поділяються на візитниці, кредитниці та картхолдери, які мають невеликі відмінності:

  • Візитниці можуть бути кишенькові – вони мають невеликі розміри і призначені для зберігання часто використовуваних візиток. Також в них можна тримати власні візитки та вручати їх під час зустрічей з майбутніми клієнтами та партнерами. Цей аксесуар легко поміститься в кишені, сумці чи барсетці. Існують також настільні візитниці, які актуальні для використання в робочому кабінеті і призначені для зберігання партнерських контактів та власних візиток, які необов’язково завжди носити з собою;
  • Кишенькові кредитниці використовуються виключно для зберігання пластикових карток і кредиток. У деяких моделях передбачені відділи для купюр і монет. Розмір відділень, де розміщуються картки, трохи більший, ніж у візитниці;
  • У кардхолдерах зберігають дисконтні картки. Обкладинка із штучної шкіри дозволяє робити на ній гравіювання за допомогою лазера.

Кольорові рішення і лазерне гравіювання аксесуарів підкреслять ваш стильний образ і вишуканий смак.

DBAY Print дає вам можливість замовити кредитнику з гравіюванням, створеною за індивідуальним дизайном, розробленим вами особисто.