До всіх послуг

Записники

Записна книжка стала невід’ємною частиною життя багатьох людей, особливо тих, хто веде ділову активність. Навіть сучасні гаджети не можуть витіснити її з життя бізнесменів, офісних працівників та фахівців із різних галузей. Записник – це надзвичайно зручний та корисний предмет, у якому можна зафіксувати важливі завдання, ідеї, думки та зустрічі у зручний момент. Записник може стати корисним в будь-який час, завдяки чому він завжди знаходиться в зоні досяжності. Для організаційних працівників подібний подарунок може бути подарований як керівником, так і колегами. Чудовою нагодою для цього може бути корпоратив, організований з нагоди загального або професійного свята. Подібний сувенір відрізняється не лише практичністю, а й стильним виглядом. Всі, хто отримує записники з логотипом, залишаються в захваті від їх якості. Це також спосіб виразити турботу та увагу до колективу.

Брендування записників часто використовується для створення рекламних носіїв. Логотип фірми постійно знаходиться перед очима не лише користувача, але й усіх навколо нього. Таким чином, він постійно нагадує про бренд в процесі використання та привертає увагу нових партнерів, клієнтів і спонсорів. Щоб вдало підкреслити корпоративний стиль своєї організації, важливо приділити увагу таким аспектам як:

  • метод і якість друку;
  • вартість;
  • колірна гамма та матеріал обкладинки;
  • дизайн логотипу чи напису.

DBAY Print пропонує широкий асортимент записників, серед яких навіть найвибагливіші споживачі знайдуть підходящий варіант. Для кожного клієнта ми формуємо індивідуальний підхід, враховуючи його особисті вимоги та уподобання. Наші фахівці оперативно відгукуються на всі заявки і надають допомогу у вирішенні всіх питань щодо замовлення. Якщо вам потрібен друк на записниках у найкоротший строк, у DBAY Print готові надати найшвидший термін виготовлення.