До всіх послуг

Картонна упаковка

Брендована картонна упаковка є одним з найбільш традиційних способів пакування різноманітних товарів у сучасному світі. Упаковка є обов’язковою для всіх виробників товарів, оскільки вона зберігає цілісність продукції, дозволяє згрупувати замовлення з декількох одиниць, надає привабливий вигляд при доставці і забезпечує зручний транспорт товарів. Часто виникає питання – обрати стандартні самозбірні коробки або замовити брендовану упаковку із логотипом, яка стане неот’ємною частиною іміджу та маркетингу.

Команда DBAY Print виробляє брендовану картонну упаковку як для великих, так і для малих тиражів. Ми створюємо картонні коробки, крафтові коробки, дерев’яні коробки, паперові пакети, пакети з крафту та екологічні сумки.

Виробництво коробок з логотипом є важливою частиною діяльності компанії DBAY Print. Ми використовуємо різні матеріали, такі як мікрогофрокартон, палітурний картон, макулатурний картон і різні види дизайнерських картонів, в залежності від розміру упаковки, характеристик товару та інших факторів.

Ми пропонуємо різноманітні конструкції та готові шаблони для виготовлення коробок:

  • Коробка “кришка-дно” – найпоширеніший тип коробки, де верхня частина може зніматися повністю.
  • Висувні коробки, коробки-пенали або коробки-футляри – складаються з двох частин: внутрішня коробка висувається із зовнішнього футляра. Для зручності відкривання додаються репсова стрічка, петля з атласної стрічки або брендовані ручки.
  • Коробки з магнітами та стрічками на замовлення – виготовляються з міцного палітурного картону, часто кашированого дизайнерським картоном, якість зовнішньої обкладинки має преміум-клас. Кришку коробки фіксують стрічками або магнітами, які щільно тримають її на місці.
  • Коробки з ложементом, коробки з відділами – ложемент виконує функцію фіксації товару в коробці. Це ідеальний спосіб для пакування невеликих і крихких предметів. Такі коробки є популярними для подарункових і корпоративних подарунків.