До всіх послуг

Настільні прикраси

З кожним роком популярність новорічних іграшок з еко-матеріалів зростає. Як ви плануєте прикрасити свій офіс до Нового року? Ми рекомендуємо використовувати настільні прикраси з логотипом як чудовий декор для святкування. Це також прекрасний подарунок для партнерів, колег і VIP-клієнтів.

Маленька настільна ялинка створює новорічний настрій і стає чудовим додатком до офісного столу.

Ми радимо обрати прикраси з дерева, оскільки ваш логотип буде завжди на видному місці, і про вашу компанію будуть пам’ятати протягом багатьох років.

Серед різноманітних новорічних аксесуарів для столу можна виділити такі:

  • Незвичайні свічники.
  • LED-фігурки.
  • Міні-ялинки.
  • Каскади з дощику та інші.

При виборі таких прикрас слід враховувати розміри столу та стилістику новорічної вечірки. Важливо обирати відповідну кількість та розміри прикрас, щоб уникнути перенасичення декором. Декілька невеликих ялинок або кілька цікавих настільних композицій будуть оптимальним вибором.

Також можна використовувати сяючі настільні каскади, які завжди додають святкового настрою і пасують до будь-якого стилю. Вони компактні, не розсипаються і не представляють небезпеки, на відміну від звичайних свічок.

Крім прикрас для столу, можна також прикрасити простір навколо. Різні розтяжки, банери та прапорці додадуть новорічного антуражу і зроблять святкування більш різноманітним.

Для зручності ви можете замовити новорічні настільні прикраси онлайн на нашому веб-сайті.