До всіх послуг

Дипломи

Грамоти та дипломи є мотиваційними винагородами для отримувачів. Вони широко використовуються в бізнесі та спорті. Співробітникам компаній нагороджують за досягнення у своїй сфері, а спортсмени за призові місця отримують винагороди у вигляді таких друкованих продуктів. Цей перелік ситуацій, де використовуються грамоти, далеко не вичерпується.

Виготовлення грамот та дипломів на замовлення – відповідальний процес, що вимагає уваги до деталей. Для створення високоякісної друкованої продукції важливо:

  • Вибрати відповідний папір. Зазвичай використовується малювальний або дизайнерський папір формату А4. Важливо, щоб матеріал був достатньо щільним для забезпечення довготривалого зберігання.
  • Визначитися з дизайном. Для кожного конкретного заходу потрібен відповідний дизайн грамоти чи диплому. Аналіз аудиторії та вибір кольорової гами допоможуть вибрати відповідне оформлення нагороди. Успішність друку великою мірою залежить від правильного вибору кольорів.
  • Вибрати текстову та графічну складову. Необхідно уважно підходити до деталей, які є важливими для кожного конкретного заходу. Наприклад, на корпоративній події важливо включити емблему компанії, а також місця для заповнення прізвища, імені та по батькові співробітника.