Патріотична продукція від dbayprint

23 Серпня2023

Ми пропонуємо широкий асортимент патріотичної продукції з символами України, Харкова та інших місць. Наша колекція включає яскраві вироби з улюбленими символами, що вражають серце українців, військових, харків’ян та всіх гордих мешканців нашої держави, які підтримують нашу боротьбу за ПЕРЕМОГУ.

Кожен символ наших виробів має власну унікальну історію, але всі вони є виразом наших почуттів і відданості найріднішому, тому що ми тримаємо в собі.

Ми готові виготовити футболки, чашки, шопери та наклейки для автомобіля з вибраними символами, а також можемо нанести будь-яке власне зображення – будь то фото, логотип чи інше.

Наші пропозиції для клієнтів:

  • Швидка та якісна виготовлення продукції з обраними символами (які доступні на сайті) або з вашим власним зображенням.
  • Ми можемо створити 100% індивідуальні наліпки, фотографії або логотипи, що відповідають конкретним потребам фірм, військових, волонтерів та інших.

Наш асортимент також включає якісні футболки для чоловіків та жінок з українськими символами та написами. Доступні кольори – білий та чорний.

Ми пропонуємо чашки з кольоровими та білими варіантами, об’ємом 340 мл. Ви також можете вибрати бажаний колір чашки. Ми наносимо обране зображення або символ за бажанням клієнта.

Наші еко-сумки з бавовни – це стильний спосіб виразити свою підтримку українського. Їх розмір – 35х41 см, тканина – невибілена бавовна, ручки – 60 см.

Додайте патріотичних ноток до вашого авто, скла, ноутбука та інших поверхонь за допомогою наших наліпок. Ми можемо створити наліпки будь-якого розміру – від невеликих до 1 метра. Вони чудово виглядають як на склі автомобіля, так і на інших гладких поверхнях.